Gizlilik Politikası

Ozelestetikdishekimim.com olarak aşağıdaki durumların söz konusu olması halinde hakkınızda bazı bilgileri toplamaktayız.

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren ziyaretçi analiz programı devreye girerek sizin nereden girdiğinizi sapmaktadır. Bu bilgiler projenin ulaştığı kitleleri bulabilmek içindir. Yapılan ziyaretlerin hiçbiri üçüncü taraflarla paylaşılmamakta ve tamamen projenin gelişimi için kullanılmaktadır.
  2. Yaptığınız yorumlar ve elektronik posta iletileri de gizlenerek projenin gelişimi için saklı tutulmaktadır.
  3. Sitemizde bulunan reklamların girdiğiniz sitelerle, hesap bilgilerinizle alakalı olması Ozelestetikdishekimim.com adresiyle alakalı olmayıp Google’ın Chrome ve Gmail gibi bilgileri toplayarak sunduğu bir algoritmadır. Bununla ilgili Google’ın Gizlilik Sözleşmesine göz atabilirsiniz.

Kişisel bilgilerin kullanımı ve gizliliği:

  • Sitemizde toplanan verilerin saklanmasının sebepleri burada anlatılacaktır.
  • Öncelikle bilgileriniz kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşılmayıp tamamen sitemizin gelişimi için kullanıldığından farklı bir amacı teşkil etmemektedir.
  • Toplanan bilgiler kesinlikle başka firmalara/kişilere satılmazlar.

Dikkat edilmesi gerekenler:

  • Sitemizde yapmış olduğunuz tüm yorumlar her ne kadar yönetici onayından geçse dahi gözden kaçabilecek durumların yaşanabilmesi halinde yorumunuzdan sorumlu tutulursunuz. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve insan haklarına aykırı tüm durumlardan tarafımız sorumlu değildir.
  • Yasalara karşı bir durum oluşması halinde tarafımızca tutulan IP ve diğer kişisel bilgiler gerekli mahkemelere verilebilmektedir. Bu sebeple yaptığınız yorumlara ve eposta iletilerine dikkat etmelisiniz. Eğer durumdan dolayı pişmanlık duyarsanız yorumunuzla ilgili kaldırma talebini tarafımıza iletebilirsiniz.
  • Sitemiz resmî bir devlet kuruluşuna ait olmayıp tamamen kullanıcı faydası düşünülerek kurulduğundan yazılım ile alakalı sorunların, indirme bağlantılarındaki hataların sorumluğu tarafımıza ait değildir. Bu tür durumlara karşı yetkili firmayla görüşmeniz gerekmektedir.