Öneri ve Şikayet

Erdal Yağız

Bu sayfadan gönderdiğiniz mail ve mesajlar sadece Yönetim Ekibimiz tarafından incelenmektedir. Lütfen normal iletişim için iletişim sayfamızı kullanınız.

Özel Estetik Diş Hekimim Kliniğinde Doktorlardan, Çalışanlardan, Sizi karşılayan Ekip elemanlarından herhangi bir konuda memnuniyetsizliğiniz veya şikayetiniz olduğunda alt bölümdeki form ile direk olarak Yöneticimize şikayet veya önerinizi iletebilirsiniz.

Özellikle bu alanda belirttikleriniz tamamen Kliniğimiz personelleri dışında en üst düzey Yöneticimizin kişisel mailine düşmekte, o maile sadece tarafında müdahale edilerek yanıt verilebilmekte, çalışan vb. hiç bir şekilde ne form verilerinize ne de gönderilen şikayete ilişkin bilgi farklı kişilerce Kliniğimiz içinde bile görülememektedir.

Sizler bizim için çok değerlisiniz. Kliniğimize gelince yüzü asık çalışanlar, nezaketsizlik sergileyen çalışanlar, doktorlar veya yardımcı personeller sürekli olarak denetim içerisindedir. Bu hususta taraflarına düzenli olarak eğitimler verilmekte olup; kliniğimize attığınız adımdan itibaren kendileri tamamen değerlendirmededir. Bu bilinçle her ne olursa olsun memnuniyetsizliğinizi öncelikle bu alandan Yöneticimize iletmenizi rica ediyoruz.

Mail Adresi: yonetim@ozelestetikdishekimim.com

(Mail adresine çalışan personel ulaşamaz. Bu sayfadaki formdan gönderileriniz ve Yönetim mailimize olan gönderileriniz en üst ekibimiz tarafından değerlendirilerek anında aksiyon sağlanır.)

Yönetime Direk Ulaşım Formu


    İletişim Bilgilerimiz

    İletişim detaylarımızı hemen öğrenmek için detayları inceleyin.